עכשיו. מתחדש כל הזמן


נזכרתי בחלום בבלוג הקודם, משהו בזמן, במרחב, מרגישה תנועה, לא ברור בדיוק מה, בדרךכלל אני כותבת על עבודה פנימית ותרגול, הבנתי שגם הכתיבה צריכה להתרחב ולהשתנות. רוצה לשחרר אותה ממני ולתת לה לבטא אותי בלי להסתתר אחרי תאוריה והסברים, בלי להיתקע בהצטדקויות וחישובים. שיחה פתוחה. ביני לביני. יותר מתאים למי שאני היום, לאיפה שאני נמצאת.
את החלום כתבתי במינימליזם מוכר, לא אמרתי כמה הוא היה חי, מלא צבעים ולא תארתי את תחושת ההתרוממות המופלאה, אהבה בתדר אחר, במקום בלי גבולות.
מזמן לא חלמתי חלום כזה חי
מקווה שקוראים ותיקים, אם יש כאלה, יאהבו את השינוי ואולי הוא יזמן אנשים חדשים, אני עצמי מרגישה כאן כמו בחדר השקט, לעומת המולת הפייסבוק..
עד כה לא השכלתי לעורר כאן שיחות מפרות אבל אף פעם אין לדעת..
קצת מרגש אותי הפורמט הפטפטני הזה, הוא דוחה את ההתמודדות עם ספר שברצוני לכתוב, נראה לי משימה כבדה וארוכה ועדיין לא יכולה להתחייב לה. גם לא בטוחה שחשוב לי כמו קודם, כשהיה מעגל חי קרוב פועם. נראה.
אני פותחת. מעיזה. לדעתי אין ברירה, כל עוד כאן, אני חיה הכי שאני יכולה בתוך הנסיבות. וזה אומר להעיז. לפתוח, להרים, לשנות, להרפות, להרחיב. איפה שלא נוח, שמפחיד, שמביך. נמנום ונוחיות זה לא חיים, מעוררים את עצמנו עם אתגרים, משימות ומשחקים, כלומר אני כזאת

3 תגובות בנושא “עכשיו. מתחדש כל הזמן”

  1. משמח! האישי, הפתוח והכנה מעורר רגש יותר. ואולי מעיזה להגיד, זה מה ישום של מה שכתבת עליו כל הזמן, הפתיחות, החיבור, ההרפיה.

    1. תודה מאוד רונית. חוטים אינסופיים מלווים לאורך הדרך, אותם חוטים: כנות, פתיחות, חיבור, מבט צלול, לב פתוח.. אני מנסה להעיז לספר את מה שאני לא מעיזה, מה שאי אפשר, מה שאולי לא באמת צריך..

      1. חלום נפלא כמו שחלומות צריכים להיות, ויש מעטים כאלה. אוהבת סיפורים לצד תיאורים והסברים. מחכה לבאות…

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.